Jazzboy Records Logo

Zapraszamy na odsłuch płyty Daria ze Śląska – Tu była

Jazzboy Records zaprasza na przedpremierowy odsłuch debiutanckiego albumu Daria ze Śląska „Tu była”. Odsłuch odbędzie się w niedzielę 26 marca 2023 roku o godzinie 20:00 i będzie dostępny przez dwie godziny na oficjalnym kanale Daria ze Śląska na YouTube.

Debiutancki album Darii ze Śląska ukaże się 21.04.2023 r. nakładem Jazzboy Records.

Zanim się to stanie przygotowaliśmy dla Was przedpremierowy odsłuch płyty. Film zrealizowaliśmy w Starej Cukrowni „Kornelin” w Łaniętach dzięki uprzejmości Pawła Pietrzaka:

„Uwielbiam to miejsce, chociaż nie należy do łatwych. Podobnie mam z Darią i tą płytą. Może dlatego tak dobrze to razem zagrało:)” – opowiada Agata Trafalska – „Zrealizowaliśmy to z ekipą naprawdę dobrych kolegów: Adamem, który towarzyszy nam z kamerą od początku; Grześkiem – Darii mężem, któremu nie straszne żadne wyzwanie; Żenią, który pomagał produkcyjnie w najtrudniejszych chwilach, a ostatnio dołączył do Darii zespołu; rodziną Pietrzaków, na których mogę liczyć od ponad 30 lat i moich nieocenionych rodziców, którzy nas gościli i byli naprawdę cierpliwi. Choć pomysł zrodził się już jakiś czas temu, to ze względu na różne okoliczności musiał poczekać na swój moment. Ekstra było patrzeć jak się materializuje. Wtedy po raz pierwszy zdałam sobie sprawę, że ta płyta jest już naprawdę gotowa. I to wszystko jest właśnie takie jak ona – pełne życia, piękna i prawdy. I bardzo osobiste.”