Jazzboy Records Logo

Sonbird – w innym świecie

Jazzboy Records przedstawia najnowszy utwór zespołu Sonbird.

Utwór „w innym czasie” opowiada o zawiłych relacjach, które mogą znaleźć odzwierciedlenie w życiu każdego z nas. Zespół po latach wraca z nowym brzmieniem, gdzie nie boi się odkrywać, czerpiąc inspirację z zimnej fali. „W innym czasie” to obraz drogi oraz dojrzałości pokazujący miejsce, w którym aktualnie znajduje się kwartet. Pomimo przeciwności i zmian powstałych w życiu każdego z muzyków, wracają w oryginalnym składzie, aby pokazać swoje uczucia jak przed laty aktywności.

Obraz nocy przewijający się w tekście, symbolizuje lęki oraz emocje mogące prowadzić w nieznane rejony naszych myśli. Piosenka powstała we współpracy z Agatą Trafalską oraz Czarnym HiFi. 

Jeszcze niedawno byli młodymi chłopakami, którzy spełniali swoje marzenie. Dziś SONBIRD, to świadomi mężczyźni, którzy przenieśli swoje życie z Żywca do Warszawy. Sukces debiutanckiej płyty nie zamieszał im w głowach. W dalszym ciągu pozostają wierni gitarowemu brzmieniu, z ta jednak różnicą, że to brzmienie stało się mniej ewidentne. 

Ich drugi album, nad którym obecnie pracują, ukaże się podobnie jak debiut nakładem wytwórni Jazzboy Records. Tym razem jednak tekstowo wspierać ich będzie Agata Trafalska, a produkcyjnie, oprócz sprawdzonych nazwisk (Olek Świerkot), pojawią się nieoczywiste kombinacje (Czarny HiFi). 

Po raz pierwszy nowy materiał zaprezentują na NEXT FEST, gdzie premierowo wykonają utwory z nadchodzącego wydawnictwa.