Jazzboy Records Logo

Koncert Sonbird w Warszawie podczas Live+Stream Festival

28 września 2020 roku w Centrum Praskim Koneser w Warszawie, Sonbird zagra koncert w ramach projektu Live+Stream Festival. Koncert odbędzie się z publicznością na żywo pod sceną i z publicznością online.

Będzie to także ostatni zaplanowany na ten moment koncert Sonbird w tym roku:

Drodzy! Wspólnie z naszym managementem długi czas zastanawialiśmy się nad podjęciem tej decyzji, która nie była łatwa. 

Mieliśmy zaplanowaną jesienną trasę, którą powinniśmy właśnie ogłaszać. Jednak ze względu na zbyt wiele niewiadomych, również tych związanych z działalnością klubów przez najbliższe miesiące oraz wzrastające ryzyko zachorowań, podjęliśmy decyzje, że nasza trasa koncertowa nie odbędzie się. 

Nie wykluczamy, że zagramy jakieś pojedyncze koncerty w najbliższym czasie, jednak na ten moment ostatnim wydarzeniem będzie koncert 28 sierpnia w Warszawie w Centrum Praskie Koneserw ramach Live+Stream Festival, gdzie zapraszamy Was wszystkich! 

Jesień wykorzystamy na dalsze tworzenie nowych piosenek i już nie możemy się doczekać, żeby podzielić się nimi z Wami. Spodziewajcie się jakiejś premiery w najbliższych miesiącach… 😉

Do zobaczenia w Warszawie 28 sierpnia: Sonbird Live+Stream Festival.

Wasze Sonbirdy x ekipa Jazzboy

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/209294443776333/
Bilety: https://goingapp.pl/wydarzenie/sonbird-live-stream-festival/sierpien-2020Co to jest Live+Stream Festival?
To festiwal, który dzieje się na żywo – z publicznością pod sceną i z publicznością online. Obie formy uczestnictwa w Live+Stream Festival są biletowane, bo #płacęzakulturę. Impulsem do realizacji festiwalu, który dzieje się też online była sytuacja związana z pandemią.

Bilety
Będą dostępne online na stronie Going. i w dniu koncertu przed wejściem na teren. Dla fanów, którzy kupią bilet na koncert dostępna będzie strefa chilloutowa i gastronomiczna – to tam będą się dobywały spotkania i rozmowy z artystami, podczas których będziecie mogli zadać im pytania.