Jazzboy Records Logo

Kaśka Sochacka nominowana w plebiscycie O!Lśnienia 2022

Kaśka Sochacka została nominowana w plebiscycie O!Lśnienia – Nagrody Kulturalne Onetu i Miasta Kraków w kategorii muzyka popularna. Zwycięzców wybierają internauci. Głosowanie trwa do północy 25 lutego 2022 roku.

Zagłosować można na stronie plebiscytu: https://olsnienia.onet.pl

Ruszyło głosowanie w plebiscycie O!Lśnienia – Nagrody Kulturalne Onetu i Miasta Kraków. Nominacje dla artystów za 2021 rok zostały ogłoszone 4 lutego w programie Katarzyny Janowskiej „Rezerwacja” w Onecie. 

Kaśka została nominowana w kategorii muzyka popularna: „Za jeden z najważniejszych debiutów ostatnich kilkunastu miesięcy. Album „Ciche dni” to proste melodie, doskonałe teksty dające nowe spojrzenie na uczucia, o których wydawało się, że napisano już wszystko.”

Zwycięzców poznamy 4 marca o godz. 20.00 podczas transmisji gali na www.onet.pl oraz na platformie PLAY KRAKÓW. Wręczenie nagród odbędzie się w ICE Kraków. Tegoroczne wydarzenie, z uwagi na sytuację związaną z pandemią, odbędzie się z ograniczoną liczbą publiczności, z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa. Relacja z wręczenia nagród w TVN w sobotę, 5 marca 2022.

Szczegóły plebiscytu O!Lśnienia: https://kultura.onet.pl/wiadomosci/olsnienia-2022-oto-nominowani-rusza-glosowanie-internautow/epwdszk

fot. Adam Słomiński