Jazzboy Records Logo

Kaśka Sochacka „Niebo było różowe” [TELEDYSK]

Singiel „Niebo było różowe” promuje płytę „Ministory” Kaśki Sochackiej, która premierę ma dokładnie 8 miesięcy po wydaniu debiutu płytowego „Ciche dni”. Płyta ukaże się 26 listopada 2021 roku nakładem Jazzboy Records. 

„Ministory” to niespełna trzydziestominutowy album zawierający 5 nowych kompozycji Kaśki powstałych między premierą „Cichych dni” a dniem dzisiejszym. W ciągu ostatnich niespełna dwóch miesięcy, Olek Świerkot wraz z Kaśką zamknęli się w domowym Jazzboy Studio i wyprodukowali to wydawnictwo. Płytę uzupełnia alternatywna wersja piosenki „Nie było Cię” znanej z płyty „Ciche Dni” oraz świetna koncertowa wersja utworu „Porzucić” z pierwszej EPki Kaśki. 

„Ministory”, które ukazują się zaledwie 8 miesięcy po premierze „Cichych Dni” są odpowiedzią w jakim kierunku zmierza Sochacka. To wyrafinowany pop z dodatkiem miejskiego folku i muzyki alternatywnej. Doskonale zaśpiewana płyta z niebanalnymi piosenkami, które zostają na długo. 

Nowe piosenki można usłyszeć już podczas koncertów w ramach CICHE DNI TOUR. Kaśka w towarzystwie Lesława Mateckiego (gitara), Andrzeja Rajskiego (perkusja) oraz Pawła Harańczyka (instrumenty klawiszowe) na przełomie listopada i grudnia odwiedzi kilkanaście miast. 

Tracklista: 
1. Nie było Cię (wersja alternatywna) 
2. Sukienka 
3. Spaleni słońcem 
4. Tańcz 
5. Niebo było różowe 
6. Zostaję przy tym, co już znam 
7. Porzucić (Live)